right Obrazy odrážejí mé vnitřní já - TopObraz
Obrazy odrážejí mé vnitřní já

Pokud při výběru uměleckých předmětů existuje jakýsi operativní princip, tak zní následovně: „O umění nevím nic, ale vím, co se mi líbí.“ Zda je obrázek, který si umístíte na zeď abstraktní „květina“ od Vašeho tříletého dítěte, nebo váza se slunečnicemi od Van Gogha, umění které si vyberete přispívá k energii a estetice místa, jakož i k symbolice a účelnosti.

canoe-1149501_1920

Všichni potřebujeme doma klidné prostředí. Místo, kde se rádi vracíme a kde se cítíme bezpeční a chráněni. Tématika ztvárněná na obraze má mít stejně klidnou a uvolněnou atmosféru, jakou si přejeme vytvořit. Třeba je se pokusit poslouchat svou intuici a instinktivně rozhodovat o tom co se nám líbí a co chceme aby nás ovlivňovalo. Pokud cítíte příjemné pocity, které si chcete při pohledu na obrázek či fotografii zachovat co nejdéle, je to ten správný výběr. Netřeba se nechat vést jinými názory, protože to co vyvolává u někoho pocit krásy a klidu může u Vás vyvolávat přesně opačný efekt. Na vytvoření příjemného domácího prostředí se podílejí velkou měrou právě obrazy a umělecké předměty, kterými se obklopujeme. Proto si třeba výběr užít, nechat se zachvátit pocity a inspirovat se kde je to jen možné.

„Dobré ráno přeji,

až dnes jsem se dostala k obrazu a byla jsem velmi, velmi potěšena a překvapená. Obraz je nádherný. Jsem velmi spokojená.
Chtěla jsem se Vám poděkovat alespoň formou e – mailu. Poskytujete skvělé služby a je s Vámi radost komunikovat.
Určitě Vás budu doporučovat.“

forest-931706_1920

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *