Obchodní podmínky

VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Tyto obchodní podmínky tvoří nedílnou součást uzavřené smlouvy a jsou zobrazeny na webových stránkách internetového obchodu www.topobraz.cz

 

OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Podmínkou pro naplnění platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva vzniká dodáním zboží.

 

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

K potvrzení objednávky dochází elektronicky po odeslání objednávkového formuláře. Kupující obdrží potvrzení objednávky do svého e-mailu, který vyplní v objednávkovém formuláři.

 

PLATEBNÍ PODMÍNKY

  • Dobírka – při převzetí zboží od přepravce.
  • Bankovním převodem – po uhrazení zálohové faktury na náš bankovní účet, bude objednané zboží dodáno na Vaši adresu.

 

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Objednané zboží Vám zašleme – Kurýr DPD

Při objednávce nad 1 500,- Kč je poštovné a balné ZDARMA.

Při objednávce nižší než 1 500,- Kč:

  • Poštovné a balné na dobírku: 169,- Kč.
  • Poštovné a balné při platbě předem: 150,- Kč.
Zasílání do zahraničí:
Zboží zasíláme kdekoli do zahraničí v rámci Evropské unie. Pro bližší informace a cenovou nabídku dopravního nás prosím kontaktujte na emailu info@topobraz.cz

 

DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je 10 pracovních dnů od potvrzení objednávky.

REKLAMACE A ZÁRUKA NA ZBOŽÍ

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Daňový doklad, který obdržíte se zbožím, slouží zároveň jako záruční list. Záruční lhůta, která činí u spotřebního zboží 24 měsíců, začíná běžet převzetím zboží.

Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Doporučujeme zboží překontrolovat bezprostředně po převzetí. Po převzetí zboží nelze brát na pozdější reklamace zřetel.

Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady a nevztahuje se na vady vzniklé nesprávným použitím výrobku, zejména špatnou aplikací a nesprávný skladováním.

Postup při reklamaci:
Informujte nás o reklamaci prostřednictvím emailu nebo telefonicky – viz sekce Kontakty. Nejlépe je počkat na vzájemnou domluvu, jak postupovat dále při reklamaci, protože v některých případech se nám podaří věc vyřídit i bez nutnosti odesílání zboží k nám. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku.

 

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany zákazníka – fyzické osoby

Každá fyzická osoba má právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodnete-li se pro odstoupení v této lhůtě, žádáme Vás o dodržení níže uvedených podmínek.

Zašlete nám zboží s písemnou zprávou obsahující informaci o odstoupení od smlouvy. Pro kladné vyřízení Vašeho odstoupení od smlouvy musí být splněno:

  • Zboží musí být kompletní, nepoškozené ani jinak znehodnocené,
  • k reklamaci přiložte námi vystavený prodejní doklad nebo jeho kopii,
  • uveďte číslo svého bankovního účtu.

Zboží posílejte doporučeně (nikoliv na dobírku), doporučujeme pojistit. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží Vám peníze za zboží zašleme převodem na Váš účet a to nejpozději do 14 dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek neakceptujeme odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne jakékoli třetí straně. Potřebné osobní údaje budou předány pouze kurýrské společnosti (jméno, adresa, popř. telefon). Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím.

 

PROVOZOVATEL OBCHODU

Internetový obchod www.topobraz.cz je provozován společností EXPA PRINT s.r.o., se sídlem Vodárenská 6, 040 06 Košice, IČ:36577715 , DIČ: SK 202 181 91 07. Společnost je zapsána v obchodním rejstříku, vedeného na okresním soudu Košice I oddíl Sro, vložka číslo 14718/V.